
Mobile Charger - Premium Quality, Durable And Damage-resistant | User-friendly Design, Compact And Portable
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 1A |
| Cable Length | 1m |
| Weight | 50g |
| Usage | Charges mobile phones and other compatible devices |
| Safety Standards | CE, RoHS |
| Features | Compact design, Durable, Portable, User-friendly, Efficient charging, Damage-resistant |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Choudhary Traders has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Choudhary Traders at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Karnal, Haryana
Manager
Mr. Sampath Singh
Address
Maharana Partap Chowk, Karnal, Haryana, 132001, India
mobile battery charger in Karnal
Report incorrect details



























