
Mobile Charger - Premium Quality, Durable And Damage-resistant | User-friendly And Portable Design
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | White |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 1A |
| Cable Length | 1m |
| Connector Type | Micro-USB |
| Input Voltage | 100-240V |
| Usage | Charging mobile phones and other USB devices |
| Safety Standards | CE, RoHS |
| Features | Compact design, Fast charging, Durable build, User friendly, Portable device |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Divine Energies has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Divine Energies at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Proprietor
Mrs. Yogyata
Address
Plot No- 1299, Sadar bazar, Main road, Delhi, Delhi, 110006, India
mobile battery charger in Delhi
Report incorrect details










































