
Laptop Adaptor - Compatible With Multiple Brands And Models | Compact Design, Economical Pricing
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 19V |
| Output Current | 3.42A |
| Power | 65W |
| Connector Type | DC |
| Cable Length | 1.5m |
| Usage | Power various laptop models |
| Certification | CE |
| Dimensions | 10x5x3cm |
| Features | Power Supply, Laptop Charging, Compact Design, Multiple Models, Economical Price |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Mailtech Stationery has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Computer Cables & Connectors in bulk from Mailtech Stationery at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Pune, Maharashtra
Proprietor
Mr. Bharat Devasi
Address
Shop No. B- 20, Ashok Vijay Complex, Near Aurora Tower, 326, M. G. Road, Camp, Pune, Maharashtra, 411001, India
laptop adapter in Pune
Report incorrect details




































