
Laptop Adapters - High Quality Parts | 100% Compatibility, Includes Power Cord, Original Finish, Qc Inspected
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 19V |
| Output Current | 3.42A |
| Connector Type | Various |
| Cable Length | 1.8m |
| Usage | Powering various laptop models |
| Certification | CE, RoHS |
| Features | Reliable power, Original finish, Safe packing, 100% compatible, High quality, Proper power |
Product Overview
Key Features
About product:-
> Made from high quality parts
> Ensures proper power to your laptop
> Original like finish
> QC of 100% products before leaving factory
> Includes Power Cord
> Safe and attractive packing
> 100% compatible with original adapter
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Refeel Cartridge Engineering Pvt. Ltd. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Computer Stationery from Refeel Cartridge Engineering Pvt. Ltd. at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Distributor, Supplier
Employee Count
7
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
MARKETING MANAGER
Mr. Barkha Agerwal
Address
office no- 603 6th Floor, Sidhart Build-96, Nehru Place, New Delhi, Delhi, 110019, India
Report incorrect details





































