
Ethyl Acetate - High Purity Solvent | Processed With Best Grade Raw Material
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Blue |
| Material | Steel |
| Capacity | 200 Liters |
| Height | 90 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Weight | 50 kg |
| Purity | 99.5% |
| Features | High purity, Solvent grade, Wide applications, Cost effective, Fast delivery |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Exporter, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2001
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AAFFC9929D1ZH
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AAFFC9929D1ZH
Ankleshwar, Gujarat
Accepts only Foreign inquiries
Partner
Mr Bhavesh Patel
Members since
15 Years
Address
Plot No. 1108/C, Behind GIDC Post Office, Ankleshwar, Gujarat, 393002, India
ethyl acetate in Ankleshwar
Report incorrect details










































