
Dona Plate Making Machine
Price: 64900.00 INR / Unit
(55000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
65000.00 INR / Piece
Weight :
100.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Grade | Automatic |
| Type | Other, Dona Plate Making Machine |
| Material | Metal |
| Control System | Human Machine Interface |
| Power | 240 Volt (v) |
| Supply Ability | 10000 Per Day |
| Delivery Time | 7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Stock Quantity | 10 |
| Weight | 100.00 Kilogram |
| Moq | 1 |
| GSTIN | 18% |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Shipping Rate | 6.00 |
| Packsize | 1 |
| Price | 55000.00 INR (Approx.) |
| Returnable | No |
| Currency | INR |
| Mop | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Min Quantity | 1 |
| Brand Name | BK ELECTRICAL & ENGINEERING COMPANY |
| MRP | 65000.00 INR |
| Max Quantity | 10 |
| Pkg Box Height | 126.00 cm |
| Shipping Type | order_percent |
| Price Type | fixed |
| Pkg Box Breadth | 70.00 cm |
| Pkg Box Length | 75.00 cm |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
20
Establishment
2010
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06CRUPK0146A1Z1
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06CRUPK0146A1Z1
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Brijesh Kumar
Address
B No. C 23, Gali No. 1, Near Badarpur Metro Station Near Petrol Pump, Badarpur, Near Central Bank, New Delhi, Delhi, India
Report incorrect details

































