
Dome Camera (650tvl)
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Resolution | 650 TVL |
| Lens type | Fixed |
| Housing material | Plastic |
| Power supply | 12V DC |
| Operating temperature | 0-40°C |
| Dimensions | 80x80x70 mm |
| Usage | Indoor/outdoor security surveillance |
| Features | Clear video, Wide angle, Easy install, Durable design, Compact size |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Third Eye Security & Surveillance Systems has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Surveillance Equipment in bulk from Third Eye Security & Surveillance Systems at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
GST NO
07AAEFT2801Q1ZX
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAEFT2801Q1ZX
Delhi, Delhi
PARTNER
Mr. Ashok Sagar
Address
Plot No 21/52, Shakti Nagar, Near Agrawal Bhawan, Delhi, Delhi, 110007, India
cctv dome camera in Delhi
Report incorrect details










































