
Cctv Dome Cameras
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Resolution | 1080p |
| Sensor Type | CMOS |
| Lens | 3.6mm |
| Power Consumption | 5W |
| Housing Material | Plastic |
| Dimensions | 100x80mm |
| Usage | Surveillance, security monitoring of indoor spaces |
| Features | High resolution, Low power, Compact design, Excellent lens |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
5
Establishment
2001
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAQCS2338J1ZY
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAQCS2338J1ZY
Delhi, Delhi
Name
Mr. Star Spectrum Security
Address
355, Aggarwal City Plaza, Sector-3, Near M2k Cinema, Rohini, Delhi, Delhi, 110085, India
cctv dome camera in Delhi
Report incorrect details

































