
Cpu Trolley - Durable Metal Frame, Versatile Design For Offices & Institutions - Seamless Finish, Reliable Functionality, Quality Assured Materials
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal |
| Color | White |
| Dimensions | 10x15x5 cm |
| Weight | 2 kg |
| Load Capacity | 5 kg |
| Wheel Type | Rubber |
| Usage | Office and school CPU transport |
| Features | Mobile CPU, Secure Storage, Easy Mobility, Durable Design, Space Saving |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, PADAM SALES & MARKETING RESEARCH PVT. LTD. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Computer in bulk from PADAM SALES & MARKETING RESEARCH PVT. LTD. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2006
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06AAFCP2446P1Z1
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06AAFCP2446P1Z1
Rohtak, Haryana
Director
Mr. Hitesh Kumar Goel
Address
Sco. 22-23-24, Gopal Complex, Civil Road, Rohtak, Haryana, 124001, India
Report incorrect details









































