
Cp Plus Dome Cameras
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Image Sensor | 1/3-inch CMOS |
| Resolution | HD 720p |
| Lens | 2.8mm |
| IR LEDs | Yes |
| Power | 12V DC |
| Housing Material | Plastic |
| Usage | Security surveillance of homes, businesses, and other facilities. |
| Operating Temperature | -10°C to +50°C |
| Dimensions | Varies by model |
| Weight | Approx. 1kg |
| Features | High resolution, Wide viewing, Night vision, Easy install, Remote view, Durable design, Secure footage |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2017
GST NO
29BLAPM9839H1ZK
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 29BLAPM9839H1ZK
Yelbarga, Karnataka
Manager
Mr. Altaf Khazi
Address
Khazi'S Complex, Bus Stand Road, Yelbarga, Karnataka, 583236, India
cctv camera in Yelbarga
Report incorrect details
































