
Cctv Ir Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Resolution | 1080p |
| Sensor Type | CMOS |
| Lens | 2.8mm |
| IR Range | 30m |
| Housing Material | Plastic |
| Power Supply | 12V |
| Usage | Surveillance, security monitoring, perimeter protection, 24/7 outdoor monitoring |
| Features | Night vision, Full HD, IP Camera, Bullet Style, 2MP, Remote Viewing, Easy Install |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2017
GST NO
29BLAPM9839H1ZK
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 29BLAPM9839H1ZK
Yelbarga, Karnataka
Manager
Mr. Altaf Khazi
Address
Khazi'S Complex, Bus Stand Road, Yelbarga, Karnataka, 583236, India
cctv camera in Yelbarga
Report incorrect details































