
Ceiling Fan
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Ceiling Fan |
| Color | White |
| Diameter | 400 mm |
| Material | Plastic |
| Power | 50W |
| Speeds | 3 |
| Voltage | 220V |
| Usage | Indoor ceiling air circulation for homes and offices |
| Weight | 2kg |
| Warranty | 1 year |
| Features | Air circulation, Energy efficient, Quiet operation, Easy install, Stylish design |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
5
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Buxar, Bihar
Manager
Mr. Tushar Kumar
Address
Vill- Keshopur, PS- Simri, Dist-Buxar, PO- Keshopur, Buxar, Bihar, 802113, India
ceiling fans in Buxar
Report incorrect details






























