
Cctv Surveillance Camera By Souri Link India Pvt Ltd
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Camera Type | Dome |
| Resolution | 720p |
| Material | Plastic |
| Power | 12V DC |
| Weight | 1kg |
| Dimensions | 150x150mm |
| Usage | Security Surveillance of premises, buildings or areas. |
| Features | Clear Video, Remote Viewing, Easy Install, Durable Design, Wide Angle |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, SOURI LINK INDIA PVT LTD has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Surveillance Equipment from SOURI LINK INDIA PVT LTD at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Distributor, Supplier
Employee Count
7
Establishment
2009
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24ABDCS4123M1ZC
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24ABDCS4123M1ZC
Ankleshwar, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Partner
Mr. Renjith R Nair
Address
FF-30, Omkar Complex, Nr. Valia Crossing, GIDC Estate, Ankleshwar, Gujarat, 393002, India
cctv video camera in Ankleshwar
Report incorrect details




































