
Cctv Surveillance Camera - Compact Design, Versatile Sizes | Ideal For Public Spaces, Affordable Security Solution
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Dome Camera |
| Dominant Color | Silver |
| Sensor Type | CMOS |
| Resolution | 720p |
| Lens | 3.6mm |
| Power | DC 12V |
| Usage | ATM, office, mall security |
| Weight | 100g |
| Dimensions | 50x50x40 mm |
| Video Output | HDMI |
| Features | High Resolution, Compact Design, Easy Installation, Affordable Price, Secure Monitoring |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, San Infotech Services has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Surveillance Equipment from San Infotech Services at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
25
Establishment
2009
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Noida, Uttar Pradesh
Accepts only Domestic inquiries
Managing Partner
Mr. Sanjay Sharma
Address
B/33C, Rajat Vihar, B Block, Sector a 62, Noida, Uttar Pradesh, 201301, India
cctv video camera in Noida
Report incorrect details







































