
Cctv Ir Dome Camera - Weatherproof Design | Indoor & Outdoor Applications, Infrared Night Vision
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Image Sensor | CMOS |
| Resolution | HD |
| Lens | 3.6mm |
| IR LEDs | 30m |
| Power Supply | 12V DC |
| Usage | Indoor and outdoor surveillance |
| Housing Material | Plastic |
| Features | IR Night Vision, Weatherproof, Indoor/Outdoor, Dome Design, Wide Angle |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Bis Security Solutions has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Surveillance Equipment in bulk from Bis Security Solutions at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Faridabad, Haryana
Proprietor
Mr. Suraj Bhatia
Address
No. 1, D/72, NIT, Faridabad, Haryana, 121001, India
ir bullet camera in Faridabad
Report incorrect details





































