
Cctv Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | CCTV Dome |
| Dominant Color | Black |
| Material | Plastic |
| Resolution | 720p |
| Power Supply | 12V |
| Viewing Angle | 120° |
| Usage | Surveillance in stores, malls, and airports |
| Dimensions | 100x100 mm |
| Weight | 200 g |
| IR Range | 15 m |
| Features | Long life, Dual power, Fast detection, Wide viewing, Easy install |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Director
Mr. Anil Kumar Srivastav
Address
D-15, 1st Floor, vishnu garden, New Delhi, Delhi, 110018, India
Report incorrect details

































