
Vacuum Cleaners By Baby Elecronics Pride
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Vacuum Cleaner |
| Power | 1200W |
| Weight | 5 kg |
| Capacity | 2L |
| Filtration | HEPA |
| Cord Length | 5m |
| Usage | Home and office cleaning; removes dust, dirt, and debris from various surfaces. |
| Color | Multicolor |
| Features | High performance, Eco-friendly, Simple structure, Efficient filtration |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Baby Elecronics Pride has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Vacuum Cleaner in bulk from Baby Elecronics Pride at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Coimbatore, Tamil Nadu
CHAIRMAN
Mr. G. Singaravelan
Address
No 820-B, Near Gandhipuram Bus Stop, Sathy Main Road, Gandhipuram, Coimbatore, Tamil Nadu, 641012, India
industrial vacuum cleaners in Coimbatore
Report incorrect details









































