
Semi Automatic Control Panel
Price: 29500.00 INR / Piece
(29500.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
29500.00 INR / Piece
Weight :
1.50 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Supply Ability | 10 Per Day |
| Delivery Time | 1 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Packsize | 1 |
| Price Type | fixed |
| Moq | 1 |
| Price | 29500.00 INR (Approx.) |
| Mop | 1 |
| Pkg Box Height | 94.00 in |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Currency | INR |
| Brand Name | medical sami automatic oxygen control panel |
| Weight | 1.50 Kilogram |
| Pkg Box Length | 94.00 in |
| Stock Quantity | 10 |
| Pkg Box Breadth | 40.00 in |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| MRP | 29500.00 INR |
| Returnable | No |
| Shipping Type | free |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
2
Establishment
2022
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
19AULPH9281R1ZH
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 19AULPH9281R1ZH
South 24 Parganas, West Bengal
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Sourav Halder
Address
No - 176, Andharia, Goanara Gobinda Pur, Ramnagar, South 24 Parganas, West Bengal, 743368, India
Report incorrect details

















