
Pen Drives By Mindeye Creations Pvt. Ltd.
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Capacity | 8GB-64GB |
| Interface | USB 2.0 |
| Material | Silicone Rubber |
| Dimensions | 40x25x10 mm |
| Weight | 10g |
| Color | Red |
| Usage | Data storage and transfer for promotional purposes; Suitable for Nestle brand campaigns. |
| Compatibility | Windows,MacOS |
| Features | Data storage, Portable design, Easy transfer, Customizable, Brand promotion |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Mindeye Creations Pvt. Ltd. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Data Storage Devices in bulk from Mindeye Creations Pvt. Ltd. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Establishment
2012
GST NO
07AAJCM2673B1ZM
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAJCM2673B1ZM
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. B. D. Jha
Address
6334, Ground & 1st Floor, Ghasiwali Gali, Near Flimistan Cinema, Delhi, Delhi, 110006, India
pen drive in Delhi
Report incorrect details









































