
Night Vision Cctv Camera
Price Trend: 1000.00 - 1500.00 INR
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
As per requirement
Brand Name :
Itwfs
In Stock
Product Specifications
| Resolution | 1080p |
| Sensor Type | CMOS |
| IR Range | 30m |
| Housing Material | Plastic |
| Power | 12V |
| Weight | 2kg |
| Usage | Railway stations, banks, hotels, and shopping malls surveillance |
| Lens Type | Varifocal |
| IP Rating | 66 |
| Features | Night vision, Low maintenance, Compact design, High performance, Easy mounting, Surveillance |
| Payment Terms | Cheque, Cash Advance (CA) |
| Delivery Time | 2-10 Days |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Distributor, Supplier
Employee Count
5
Establishment
2018
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAGFI5549A1ZK
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAGFI5549A1ZK
Delhi, Delhi
Managing Director
Ms Kusum Singh
Address
M-25/A5, Dilshad Garden, Delhi, Delhi, 110095, India
night vision dome camera in Delhi
Report incorrect details

































