
Cctv Big Bullet Camera
Price Trend: 1000.00 - 1500.00 INR
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
As per requirement
Brand Name :
Itwfs
In Stock
Product Specifications
| Product Type | CCTV Camera |
| Dominant Color | White |
| Resolution | 1080p |
| Housing Material | Plastic |
| IR Range | 30m |
| Power Supply | 12V |
| Usage | Outdoor surveillance in homes, hotels, shopping malls, parking areas, banks and offices |
| Weight | 1kg |
| Dimensions | 150x100x80mm |
| IP Rating | IP66 |
| Features | Weatherproof, High Reliability, Long Life, Alarm I/O, Iris Control |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Distributor, Supplier
Employee Count
5
Establishment
2018
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAGFI5549A1ZK
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAGFI5549A1ZK
Delhi, Delhi
Managing Director
Ms Kusum Singh
Address
M-25/A5, Dilshad Garden, Delhi, Delhi, 110095, India
cctv bullet camera in Delhi
Report incorrect details

































