
Night Vision Cctv Camera - High Quality Weather-resistant Material , Reliable Security Performance With Advanced Technology
Price: 230.00 INR / Piece
(230.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
87
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal |
| Dimensions | 10x5x7 inches |
| Resolution | 1080p |
| IR LEDs | 36 |
| Power | 12V DC |
| Weight | 2 lbs |
| Lens | 3.6mm |
| Features | Night vision, Weatherproof, High resolution, Easy installation, Remote viewing, Secure monitoring, Durable design |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Cash Against Delivery (CAD), Cash in Advance (CID), Cheque, Cash Advance (CA) |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Domestic Market | Delhi |
| Currency | INR |
| Price Type | fixed |
| Returnable | No |
| Brand Name | s4s technology |
| Mop | 87 |
| Product Unit | 87 Piece/Pieces |
| Packsize | 1 |
| Price | 230.00 INR (Approx.) |
| Stock Quantity | 1665 |
| Moq | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Minimum Ordered Packs | 87 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, s4s technology has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Surveillance Equipment in bulk from s4s technology at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Manager
Mr. Saurabh Suman
Address
Plot No. B-292, Chandrakanta Complex, New Ashok Nagar, Near Metro station, Delhi, Delhi, 110096, India
night vision camera in Delhi
Report incorrect details






































