
Mobile Handsfree - Elegant Design, High Sound Quality, Easy Touch Connectivity, Ultra-lightweight
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Connector Type | 3.5mm |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Weight | Under 20g |
| Cable Length | 1.2m |
| Microphone | In-line |
| Usage | Answering calls hands-free while driving or working |
| Features | High sound, Easy touch, Handsfree calls, Lightweight design, High connectivity |
Product Overview
Key Features
Features :
High sound quality
Easy touch
High connectivity
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, GADGETS HUB has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Mobile Phones, Accessories & Parts from GADGETS HUB at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Establishment
2010
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Visakhapatnam, Andhra Pradesh
Proprietor
Mr. Siva Kumar
Address
Door No.33-15-160/1, MAIN ROAD, DABA GARDENS, Visakhapatnam, Andhra Pradesh, 530020, India
hands free mobile in Visakhapatnam
Report incorrect details



































