
Mobile Handsfree - Premium Audio Quality, Ergonomic Design For All-day Comfort
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Connector Type | 3.5mm |
| Cord Length | 1.2m |
| Earbud Type | In-ear |
| Weight | 15g |
| Material | Plastic, Copper |
| Usage | Answer calls, listen music while mobile |
| Features | Handsfree calling, Clear audio, Portable design, Convenient use, Durable build |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Sagar Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Sagar Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Nanded, Maharashtra
Proprietor
Mr. Sagar Bhosale
Address
No. 40, Sarafa Bazar, Hyder Bagh, Dashmesh Nagar, Harsh Nagar, Nanded, Maharashtra, 431604, India
portable handsfree in Nanded
Report incorrect details




















