
Mobile Handsfree - Premium Quality, Comfortable Fit | Superior Sound Clarity, Durable Design
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Connector | 3.5mm |
| Driver Size | 10mm |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Impedance | 16 ohms |
| Cable Length | 1.2m |
| Usage | Answer calls,listen music, handsfree communication |
| Features | Handsfree calling, Stereo sound, Comfortable fit, Durable design, Easy usage |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, P.R Mobile Accessories has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from P.R Mobile Accessories at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Establishment
2010
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Varun Gupta
Address
Ward NO- 598A, Sri nagar, Rani bagh, Delhi, Delhi, 110034, India
hands free mobile in Delhi
Report incorrect details





























