
Mobile Handsfree - Superior Quality Material, Ergonomic Design , Enhanced Audio Clarity
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Earphones |
| Color | Black |
| Connector Type | 3.5mm |
| Cable Length | 1m |
| Weight | 10g |
| Material | Plastic, Copper |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Usage | Mobile phone calls and audio playback |
| Features | Handsfree calling, Clear sound, Durable product, Power beats, Affordable price |
| Payment Terms | Cash Against Delivery (CAD), Others |
| Delivery Time | within 1 Week |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Ambay Mobile Accessories has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Ambay Mobile Accessories at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Coimbatore, Tamil Nadu
Proprietor
Mr Raju
Address
90, 7th Street Extention, Gandhipuram, Coimbatore, Tamil Nadu, 641012, India
Report incorrect details

























