
Mobile Earphone - High Grade Material | Comfortable Fit, Excellent Sound Quality, Durable Design
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | White |
| Connector | 3.5mm |
| Driver Size | 10mm |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Impedance | 16 ohms |
| Cable Length | 1.2m |
| Usage | Mobile phone calls and music |
| Features | Clear audio, Comfortable fit, Inline mic, Durable build, Easy use |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID), Cash Advance (CA) |
| Delivery Time | Within 15-20 Days |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
09CCHPK6495C1ZB
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09CCHPK6495C1ZB
Noida, Uttar Pradesh
Manager
Mr. Rajan Kumar
Address
Shop No. 12, Tulsi Marg, Near ESI Hospital, Noida, Uttar Pradesh, 201301, India
earphone in Noida
Report incorrect details




































