
Mobile Earphone
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Connector Type | 3.5mm |
| Cable Length | 1.2m |
| Driver Size | 10mm |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Impedance | 32 ohms |
| Sensitivity | 100dB |
| Usage | Mobile phones, PCs, laptops, home theaters |
| Features | Stereo Sound, Noise Reduction, Comfortable Fit, Durable Design, Easy Usage, Universal Compatibility |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
5
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Kamal Juneja
Address
13/26, Shop No. 1, 3rd Floor, Indian Plaza, Karol Bagh, New Delhi, Delhi, 110005, India
Report incorrect details


































