
Mobile Earphone - 3.5mm Jack Compatibility | Premium Sound Quality For Mp3 Players, Smartphones, And Computers
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Connector Type | 3.5mm |
| Compatibility | MP3,Mobile |
| Material | Plastic,Metal |
| Color | Black |
| Weight | Under 20g |
| Length | 1.2m |
| Usage | Audio playback on smartphones, MP3 players, and computers. |
| Features | Fine sound, 3.5mm jack, MP3 compatible, Mobile ready, Portable audio |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Elite Technology has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Elite Technology at Trade India quality-assured products.
Business Type
Importer
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Noida, Uttar Pradesh
Name
Mr. Rahul Raj
Address
A-25, sector 58, Noida, Uttar Pradesh, 201309, India
earphone in Noida
Report incorrect details





































