
Mobile Charger - High-grade Components, Compatible With Various Devices | Rigorous Quality Testing & Affordable Pricing
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Dimensions | 6x4x2 cm |
| Input voltage | 100-240V |
| Output voltage | 5V |
| Output current | 1A |
| Cable length | 1m |
| Weight | 50g |
| Features | Fast charging, Portable design, Durable build, Multiple ports, Affordable price, Safe charging, Compact size |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Bajra Sales Corporation has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Chargers in bulk from Bajra Sales Corporation at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Establishment
2012
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07DTRPS7943K1ZL
Payment Mode
Cash on Delivery (COD), Cash Advance (CA), Others
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07DTRPS7943K1ZL
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Girish Rajput
Address
B No. 3740/41, 2nd Floor, Regar Pura, Karol Bagh New Delhi, Delhi, 110005, India
Report incorrect details



































