
Mobile Charger
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Dimensions | 3x2x1 inches |
| Input voltage | 100-240V |
| Output voltage | 5V |
| Output current | 2.4A |
| Cable length | 1m |
| Weight | 30g |
| Features | Fast charging, Portable design, Durable build, Safe charging, Compact size |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
35
Establishment
1994
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Director
Mr. Simranjeet
Address
MANSAROVER GARDEN, New Delhi, Delhi, 110015, India
Report incorrect details

































