
Mobile Charge Five Pin
Price: 41 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
500 Piece
Brand Name :
Priyatek
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic,Metal |
| Dimensions | 8x6x3 cm |
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 2.1A |
| Cable Length | 100cm |
| Number of Ports | Five |
| Features | Fast Charging, Multiple Ports, Durable Build, Compact Design, Wide Compatibility |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, PRIYA TEK ENTERPRISES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Chargers in bulk from PRIYA TEK ENTERPRISES at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company, Wholesaler, Retailer
Employee Count
70
Establishment
2007
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07BDCPK2423B1Z9
Payment Mode
Others
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07BDCPK2423B1Z9
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr Akash
Address
KH. NO. 296/270, GROUND FLOOR, ISHU VIHAR, MUKANDPUR VILLAGE Delhi, Delhi, 110042, India
mobile charger in Delhi
Report incorrect details









































