
Mobile Charger - Capacity: 2a
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
50 Piece
Brand Name :
Cenoda
In Stock
Product Specifications
| Capacity | 2A |
| Product Type | Electric Charger |
| Input Voltage | 220v |
| Output Voltage | 5 V |
| Usage | Mobile |
| Size | 1 mtr wire |
| Cable Type | V8, TC, M600,3 in 1 |
| Warranty | 6 month life time |
| Charger Type | Mobile charger |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 1000 Per Day |
| Delivery Time | Sameday/5day Days |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | If order is confirmed we will reimburse the sample cost |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Importer, Manufacturer, Supplier
Employee Count
25
Establishment
2021
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAJCC9518R1ZT
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Wallet & UPI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAJCC9518R1ZT
New Delhi, Delhi
CEO
Mr. Madhusudan
Members since
5 Years
Address
B No A-6, Portion of Lower Ground Floor, Mathura Road, New Delhi, Delhi, 110044, India
Report incorrect details
































