
Mobile Charger By Xor Technologies Llp
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 2.4A |
| Cable Length | 1m |
| Weight | 50g |
| Dimensions | 60x40x25mm |
| Features | Reliable charging, Fast charging, Durable design, Portable, Efficient charging |
Product Overview
Key Features
Features:
Reliable
High performance
Durable
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, XOR TECHNOLOGIES LLP has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Chargers in bulk from XOR TECHNOLOGIES LLP at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Distributor, Supplier
Employee Count
50
Establishment
2015
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAAFX2212P1Z2
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAAFX2212P1Z2
New Delhi, Delhi
Partner
Mr. Rajat Kapoor
Address
A-40, Mayapuri Industrial Area, New Delhi, Delhi, 110064, India
Report incorrect details
































