
Led Flood Lights
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Flood Light |
| Color | Silver |
| Material | Aluminum |
| Application | Outdoor |
| Light color | White |
| Input voltage | 12V |
| Size | 10W |
| Warranty | 1 Year |
| Power | 10W |
| Features | Energy Efficient, Long Life, Weatherproof, High Brightness, Durable, Easy Install |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Interio Building Solutions Pvt. Ltd. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Outdoor Lighting in bulk from Interio Building Solutions Pvt. Ltd. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Establishment
2015
GST NO
29AADCI9964R1ZD
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 29AADCI9964R1ZD
Bengaluru, Karnataka
Operations Manager
Mr. Baiju V
Address
2HM-149, 1st Floor, 2nd H Main Road, East of NGEF, Kasturinagar, Bengaluru, Karnataka, 560010, India
Report incorrect details





































