
Ld Flat Pipe
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Jaldhara
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Flat Pipe |
| Material | Polypropylene |
| Sizes | 3"-7" |
| Length | 70-185 m |
| Weight | 20-30 kg |
| Color | Off-white |
| Usage | Packaging, strapping, securing goods during transit. |
| Features | Lightweight, Durable, Versatile, Cost-effective, Easy Handling, Strong |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
5
Establishment
2002
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Junagadh, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Pareshbhai Patel
Address
GIDC-2, Plot no.1665, Sabalpur, Junagadh, Gujarat, 362037, India
flat hose pipe in Junagadh
Report incorrect details
































