
Laptop - Integrated Personal Computer, Compact Design | High-quality Display, Rechargeable Battery, Touchpad Navigation
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Notebook PC |
| Dominant Color | Black |
| Screen Size | 15-17 inches |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Weight | 2-3 kg |
| Dimensions | 380x260x30 mm |
| Usage | General computing, data processing, document creation, multimedia consumption, and communication |
| Features | Mobile Computing, Portable Design, Integrated Keyboard, Wireless Capability, Efficient Battery |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Headstrong Advanced Technologies has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Laptops/Notebooks from Headstrong Advanced Technologies at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
Proprietor
Mr. Shailesh Narkar
Address
Plot No. 43/44, Jaiprakash Road, Bhutellow Compound, Near Navarang Theater, Andheri West, Mumbai, Maharashtra, 400058, India
branded laptops in Mumbai
Report incorrect details


































