
Laptop - Sleek Design, High Performance | Reliable Vendor Sourced, Long-lasting Quality
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 512 GB SSD |
| Display | 15.6 inch |
| Operating System | Windows 10 |
| Weight | 2.5 kg |
| Usage | Business applications, data analysis, , and general office tasks. Suitable for presentations and remote work. |
| Dimensions | 380 x 260 x 25 mm |
| Battery Life | 6 hours |
| Features | Mobile Computing, Data Processing, Productivity Tool, Business Use, Reliable Performance |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, UNIQUE TECHNOLOGIES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Laptops/Notebooks from UNIQUE TECHNOLOGIES at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
GST NO
33AOHPS9113F1ZY
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 33AOHPS9113F1ZY
Chennai, Tamil Nadu
Proprietor
Mr. Siva Perumal
Address
new 28/old 16, Nagarjuna 1St Street, Rangarajapuram, Kodambakkam, Chennai, Tamil Nadu, 600024, India
Report incorrect details




































