
Laptop
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Display Size | 15 inches |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Weight | 2.2 kg |
| Usage | Office work, web browsing, media consumption, and light gaming |
| Features | Portable computing, Efficient work, Data processing, Reliable performance, User friendly |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID), Cheque |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Global Computers has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Laptops/Notebooks in bulk from Global Computers at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Amritsar, Punjab
Proprietor
Mr. Tapinder Singh
Address
Shop No.92-93, Ground Floor, Nehru Shopping Complex, Lawrence Road, Opposite Novelty Sweets, Amritsar, Punjab, 143001, India
Report incorrect details



















