
Laptop - High-quality Electronic Components, Sleek Design , Advanced Technology
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Display Size | 15 inches |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Weight | 2 kg |
| Usage | Office work, web browsing, presentations, and data analysis. |
| Features | Portable computing, Efficient workflow, Data processing, Reliable performance, Business productivity |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID), Cheque, Telegraphic Transfer (T/T), Others |
| Delivery Time | 1 Week |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Nescom Sales & Services has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Laptops/Notebooks in bulk from Nescom Sales & Services at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Gurugram, Haryana
Proprietor
Mr. Mohd Amaan
Address
Plot No.493, Sector-1, Imt, Manesar, INT Shop, Gurugram, Haryana, 122050, India
Report incorrect details
























