
Laptop - Lightweight Design, Highly Functional And Reliable Performance, Effortless Portability, Ideal For On-the-go Use
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Screen Size | 13-15 inches |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Weight | 1.5 kg |
| Usage | Office work, web browsing, and media consumption |
| Battery Life | 8 hours |
| Warranty | 1 year |
| Features | Portable, Reliable, Functional, Efficient, Long-lasting |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Vega Tech Solutions Pvt Ltd has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Laptops/Notebooks in bulk from Vega Tech Solutions Pvt Ltd at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Establishment
2010
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Madurai, Tamil Nadu
Marketing Manager
Mr. J Tamilarasan
Address
22, First Floor, SS Colony, Madurai, Tamil Nadu, 625010, India
branded laptops in Madurai
Report incorrect details



































