
Laptop - Latest Windows Version , Ideal For Students And Professionals With Custom Technical Specifications
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Laptop |
| Dominant Color | Blue |
| Screen Size | 14-17 inches |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Weight | 2-3 kg |
| Usage | Office work, student projects, data analysis, and general computing. |
| Features | Portable device, Swift tasks, Student friendly, Professional use, Competitive rates |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, ORNO COMPUTERS has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Laptops/Notebooks in bulk from ORNO COMPUTERS at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
Director
Mr. Mukesh M. Mehta
Address
101, GANDHI BHAVAN, 1ST FLOOR, CHUNAM LANE, LAMINGTON ROAD, GRANT ROAD (EAST), Mumbai, Maharashtra, 400007, India
branded laptops in Mumbai
Report incorrect details




























