
Dome Camera (Dir-536)
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Dome Camera |
| Dominant Color | Black |
| Resolution | 720p |
| Lens | 3.6mm |
| IR LEDs | 24 |
| Power | 12V |
| Housing Material | Plastic |
| Usage | Indoor/Outdoor security surveillance |
| Operating Temperature | -10°C to 50°C |
| Features | Wide Angle, High Resolution, Easy Install, Durable Design, Night Vision, Remote Viewing |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2010
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06ABZPS9061M1ZI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06ABZPS9061M1ZI
Faridabad, Haryana
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Arun K Singhal
Address
B-26, SEC- 31, HSIIDC INDL. AREA, Faridabad, Haryana, 121003, India
cctv dome camera in Faridabad
Report incorrect details
































