
Delta Dop-b07s411
Price: 10500.00 INR / Piece
(10500.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Efficiency | High |
| Surface Finish | Glossy |
| Connector Type | Screw Terminal/USB |
| Feature | 65536 Color LED Backlight, Multi-language Support |
| Shape | Rectangular |
| Humidity % | 10% aEUR" 90% RH (non-condensing) |
| IP Rating | IP65 |
| Operating Temperature | 0 ~ 50AdegC |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Insulation Material | Plastic |
| Overheating Protection | YES |
| Product Type | HMI Touch Panel |
| Application | Industrial Automation Control |
| Protection Level | Other, IP65 (Front Panel) |
| Frequency (MHz) | 50/60 Hz (Power Supply) |
| Rated Voltage | 24V DC |
| Energy Consumption | 7W max |
| Output Type | Digital |
| Dimension (L*W*H) | 206 x 147 x 34 mm |
| Weight | Approx. 0.75 kg |
| Input Voltage | DC 24V |
| Size | 7 inch |
| Phase | Single Phase |
| Connection Type | RS-232/RS-485/USB |
| Material | ABS + Polycarbonate |
| Payment Terms | Letter of Credit at Sight (Sight L/C), Western Union, Paypal, Others, Cash on Delivery (COD), Letter of Credit (L/C), Cash Against Delivery (CAD), Delivery Point (DP), Telegraphic Transfer (T/T), Days after Acceptance (DA), Cash in Advance (CID), Cheque, Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 100 Per Day |
| Delivery Time | 1 Hours |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Packaging Details | AS PER CUSTOMER |
| Main Domestic Market | All India |
| Certifications | DELTA DOP-B07S411 |
| Stock Quantity | 35 |
| Moq | 1 |
| Price Type | fixed |
| Currency | INR |
| Product Unit | 15 Piece/Pieces |
| Returnable | No |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Mop | 1 |
| Color | Black |
| Packsize | 1 |
| Brand Name | DELTA DOP-B07S411 |
| Price | 10500.00 INR (Approx.) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
6
Establishment
2020
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24BUSPP5705J1Z5
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24BUSPP5705J1Z5
Bhavnagar, Gujarat
Proprietor
Mr. Imtiyazbhai Iqbalbhai Pariyani
Members since
6 Years
Address
Vadava Talavdi, Rathod Nivas, Bhavnagar, Gujarat, 364001, India
delta hmi in Bhavnagar
Report incorrect details

































