
Cpu Trolley - High Strength Material, Black Design | Premium Quality Tested Components
Price: 2478.00 INR
(2100.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
2575.00 INR / Piece
Weight :
4.50 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
25
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Product Name | CPU Trolley |
| Delivery Time | 7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| GSTIN | 18% |
| Color | Black |
| Shipping Rate | 280.00 |
| Currency | INR |
| Pkg Box Breadth | 15.00 cm |
| Brand Name | SIMPLEX |
| Pkg Box Height | 50.00 cm |
| Mop | 25 |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Price Type | fixed |
| Moq | 25 |
| Packsize | 1 |
| MRP | 2575.00 INR |
| Shipping Type | flat_rate |
| Stock Quantity | 125 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Returnable | No |
| Price | 2100.00 INR (Approx.) |
| Pkg Box Length | 10.00 cm |
| Weight | 4.50 Kilogram |
| Minimum Ordered Packs | 25 |
| Minimum Order Quantity | 25 |
Product Overview
Key Features
Cpu Trolley is provided by us made by using high quality required materials with the help of advanced technology. All our offered items are tested on the various quality parameters before final dispatch.
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
3
Establishment
2019
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27ADZFS7526D1ZG
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27ADZFS7526D1ZG
Pune, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Partner
Mr Paras
Address
Heramb Appt. Plot No. 246, Santanagar, Sect. No. 4, Pradhikaran Moshi, Pune, Maharashtra, 412105, India
Report incorrect details








































