
Cpu Fans
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Type | Axial Fan |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Dimensions | 80x80x25mm |
| Voltage | 12V |
| Power | 2W |
| Airflow | 25CFM |
| Usage | CPU cooling for PCs and servers |
| Features | Efficient cooling, Low power, Compact design, Lightweight, Durable, Quiet operation |
Product Overview
Key Features
Features:
Ergonomically designed
Light weight
Compact design
Low power consumption
Efficient cooling
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Qihao technology company has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Fan in bulk from Qihao technology company at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Heshan, Guangdong Sheng
Name
Mr. Wang Qing Sheng
Address
Shenzhen futian district bagua road 4 22 HuaSheng of 7th floor 5 building, Heshan, Guangdong Sheng, 518000, China
cpu fan in Heshan
Report incorrect details































