
Cctv Security Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | CCTV Camera |
| Dominant Color | Black |
| Resolution | 720p |
| Sensor Type | CCD |
| Lens Type | Fixed |
| Power Consumption | 5W |
| Operating Temperature | 0-40°C |
| Housing Material | Plastic |
| Dimensions | 80mm |
| Usage | Home and business security surveillance |
| Features | Compact design, Low power, Temperature resistant, High quality, Clear image, Easy install |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier
Establishment
1996
GST NO
07AAFCP2210F1ZY
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAFCP2210F1ZY
New Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr. Gopal Pandey
Address
T-210C, Basement, Savitri Nagar, New Delhi, Delhi, 110017, India
Report incorrect details

































