
Cctv Dome Camera
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Revival Group
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Dome Camera |
| Dominant Color | White |
| Resolution | 1080p |
| Lens Type | Fixed |
| Housing Material | Plastic |
| IR Range | 20m |
| Power Supply | 12V DC |
| Usage | Home, villas, airports, restaurants security |
| Dimensions | 100mm dia |
| Features | Easy install, High magnification, Compact design, Low maintenance |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Cash Against Delivery (CAD), Others, Cash in Advance (CID), Cheque, Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | As per order. |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Packaging Details | Standard manufacturing packaging. |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier
Employee Count
15
Establishment
2002
GST NO
07ARJPK6129J2ZH
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07ARJPK6129J2ZH
Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Rohit Kumar
Address
Shop No. 1115, Near GTB Hospital, Dilshad Garden, Delhi, Delhi, 110095, India
cctv dome camera in Delhi
Report incorrect details


































