
Cctv Camera Power Supply - High-quality Components, Optimal Performance, Reliable Power Output
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 12V |
| Output Current | 1A |
| Dimensions | 10x7x4 cm |
| Material | Plastic |
| Weight | 200g |
| Connector | DC 5.5x2.1mm |
| Features | Reliable Power, Stable Voltage, Compact Design, Durable Build, Easy Installation, Efficient Operation, Safe Usage, Cost-effective |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Cash Against Delivery (CAD), Cash Advance (CA) |
| Main Domestic Market | Delhi |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, ELEGANT ELECTRONIC EQUIPMENTS has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Power Supplies in bulk from ELEGANT ELECTRONIC EQUIPMENTS at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Establishment
1987
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Ajay Tuli
Address
Building No. C-4 H/3, Janak Puri, New Delhi, Delhi, 110058, India
Report incorrect details








































