
Cctv Power Supply
Price: 350 INR
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
500
Brand Name :
Vishnu Enterprises
In Stock
Product Specifications
| Input Voltage | AC 85-264V |
| Output Voltage | DC 12V |
| Output Current | 10A |
| Dimensions | 150x100x50mm |
| Material | Metal |
| Weight | 1kg |
| Efficiency | 90% |
| Features | Reliable power, Stable voltage, High efficiency, Compact design, Easy installation, Long lifespan, Overload protection, Short circuit protection |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Telegraphic Transfer (T/T), Cheque |
| Supply Ability | 15 Per Day |
| Delivery Time | 2-3 Days |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Packaging Details | Standard Packaging |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
6
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07DRGPS2152R1Z3
Payment Mode
Delivery Point (DP)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07DRGPS2152R1Z3
New Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Robin
Address
No. 2278, Street No. 62, Block E2, 3rd 60 Foot Road, Molarband Exnt. Badarpur, New Delhi, Delhi, 110044, India
Report incorrect details

































